Dealer BMW ZK Motors Radom.

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE.

Dealer BMW ZK Motors Radom.

Dealer BMW ZK Motors Radom.

Jesteśmy autoryzowanym salonem i serwisem BMW i MINI, oddziałem firmy ZK Motors, która od 2015 roku jest jedynym dealerem BMW w woj. świętokrzyskim.

W 2018 roku otworzyliśmy autoryzowany serwis BMW w Radomiu przy ul. Żółkiewskiego 140. Z dniem 01.08.2023 r. został on przeniesiony do naszej nowej lokalizacji przy ul. Warszawskiej 234.

Oferujemy samochody nowe i używane marek BMW i MINI, w tym modele sportowe i elektryczne. Zapewniamy autoryzowany serwis mechaniczny, samochodowy i motocyklowy oraz blacharsko-lakierniczy. Dostarczamy wysokiej jakości oryginale części i akcesoria BMW i MINI. Posiadamy szeroką ofertę kredytowania i leasingów, a także ubezpieczeń pojazdów i nieruchomości.

Salon w Kielcach jest pierwszym dealerstwem BMW na świecie, które otrzymało Złoty Certyfikat Zrównoważonego Rozwoju od BMW AG w Monachium, potwierdzający ekologiczny aspekt prowadzenia działalności, tak bliski naszemu sercu.

Blacharnia-Lakiernia to najnowocześniejszy certyfikowany serwis w regionie świętokrzyskim. Obsługujemy samochody wszystkich marek. Wysoka jakość i standardy naszych usług zostały potwierdzone Certyfikatem Blacharsko-Lakierniczym od BMW Polska. Klienci korzystający z serwisu mają do dyspozycji samochody zastępcze BMW, a wszelkie naprawy blacharsko-lakiernicze odbywają się bezgotówkowo.

Czekamy na Państwa i zachęcamy do korzystania z poszerzonej dla naszych klientów w Radomiu, oferty profesjonalnych usług motoryzacyjnych.

Zapraszamy!